VPS server

Ponúkame Vám jedinečné riešenie vlastného VPS cloudového servra, všetky naše VPS servre sa nachádzajú na výkonných SSD diskoch. Aktuálne máme v ponuke 3 VPS rišenia.

Na trhu je mnoho veľkých hostingových spoločností, ktoré zamestnávajú 100 – ky zamestnancov,  vďaka čomu sa často ceny servrov odzrkadlia potom v cenách. My Vám ponúkame skvelé riešenie za perfektné ceny.

Navyše ponúkame kompletné nakonfigurovanie a nastavenie VPS servra + pravidelné aktualizácie.

agsdi-cloud

VPS 1

1 x CPU

1024 MB RAM

30 GB SSD disk

Cena: 7.99 € / mesiac

*mesačná správa 19.90 € / mesiac

VPS 2

2 x CPU

3072 MB RAM

70 GB SSD disk

Cena: 29.90 € / mesiac

*mesačná správa 19.90 € / mesiac

VPS 3

3 x CPU

8192 MB RAM

120 GB SSD disk

Cena: 79.90 € / mesiac

*mesačná správa 19.90 € / mesiac

*Všetky ceny sú konečné nie sme platcami DPH.

Čo Vám ponúkame navyše?

VPS server je potrebné nakonfigurovať a pravidelne aktualizovať, my Vám ponúkame kompletnú správu VPS servra za skvelú cenu a to len 19,90€ / mesačne. Výhodou VPS servrov je, že ak budete potrebovať urýchlene navýšiť výkon servra jednoducho to urobíme za Vás jedným klikom 🙂 Snažíme sa pristupovať k našim klientom individuálne a s čo najlepším prístupom, preto ak Vám nie je niečo jasné, kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára.

 

Technické informácie

 

Použité technológie, konfigurácie PHP

 

Služba Verzia
PHP 5.2.x, 5.3.x, 5.4.x, 5.5.x, 5.6.x, 7.0.x, 7.1.x, 7.2.x, 7.3.x
MySQL 5.5.x, 5.6.x, 5.7.x
GD knihovňa 2.1.0 (compatible)
Zend Optimizer 3.3.x
Zend Guard Loader 2.2.x, 2.3.x
ionCube Loader 6.x
XCache 3.2.x
SpamAssassin 3.4.x
Clam AntiVirus 0.99.x
Webalize 2.23.x
AwStats 7.5.x
phpMyAdmin 4.8.x
Nastavenie Hodnota
safe_mode off (u vyšších verzií PHP už nieje voľba dostupná)
memory_limit 256MB (prednastavená hodnota – možné navýšiť)
register_globals off (u vyšších verzií PHP už nieje voľba dostupná)
display_errors On
allow_url_fopen On
max_execution_time 300s (prednastavená hodnota – možné navýšiť)
post_max_size 128MB (prednastavená hodnota – možné navýšiť)
upload_max_filesize 32MB (prednastavená hodnota – možné navýšiť)
inštalované rozšírenie bcmath, bz2, calendar, ctype, curl, date, dba, dom, ereg, exif, fileinfo, filter, ftp, gd, gettext, gmp, geoip, hash, iconv, imagick, imap, intl, json, ldap, libxml, mbstring, mcrypt, mhash, mssql, mysql, mysqli, mysqlnd, odbc, openssl, pcre, PDO, pdo_dblib, pdo_mysql, PDO_ODBC, pdo_pgsql, pdo_sqlite, pgsql, Phar, pspell, readline, Reflection, shmop, SimpleXML, soap, sockets, SPL, sqlite3, tidy, standard, tokenizer, wddx, XCache, XCache Cacher, XCache Coverager, XCache Optimizer, xml, xmlreader, xmlrpc, xmlwriter, xsl, zip, zlib

Fyzicky sa servre nachádzajú v Brne a v Prahe.

Pre zabezpečenie vysokej dostupnosti poskytovaných služieb (dostupnosť služieb sa pohybuje dlhodobo nad hranicou 99,98%) sú jednotlivé služby spracované samostatnými serverovými firmami. Sú používané značkové servery a serverové komponenty značiek SUPERMICRO, Intel, Kingston, Western Digital, Areca, Samsung a rada ďalších.

Všetky servery využívajú RAID pole pre zabezpečenie dát pri výpadku diskov. Používané RAID pole je v konfigurácií RAID 1, RAID 5 a pre hostingové servery je využívaný RAID 10, ktorý umožňuje straty dát pokryť výpadok až dvoch diskov zároveň.

Konektivita:

Servre sú pripojené rýchlosťou 1Gbit/s. Konektivitu zaisťuje redundantná sieť postavená na robustných technológiách značk Cisco. Tranzistnú konektivitu sprostredkovavajú siete Tiscali, Telia, DialTelecom a Cogent.