Ponúkame našim klientom
lepšiu pozíciu na trhu

Na internete sa v poslednom období množia stále noví a noví marketéri prehlasujúci o sebe aký sú veľkí  “profesionáli” sľubujú ľuďom enormné množstvo fanúšikov, ktorí sa po ukončení predplatného akosi vytratia a reálny prínos pre kupujúceho je takmer nulový..

My sa nehráme na takýchto “profesionálnych” marketérov. My Vám ponúkame reálnych slovenských a českých fanúšikov v reálnom množstve, ktorých zacielime podľa Vašich preferencií. Dokážeme osloviť ľudí aj z Vášho okolia, zacieliť sa na ľudí z miest či dokonca obcí z Vášho okolia, na rôzne skupiny, napríklad fanúšikov Leoša Mareša, Sajfu, fanúšikov Vašej konkurencie, na rôzne #Hastagy, ale aj pohlavie.

Každý deň oslovujeme potenciálnych zákazníkov našími osvedčenými technikami:

agsdi-zoom-in

Sledovanie (Follow)

Sledovanie iných ľudí je jeden z najsilnejších spôsobov zvyšovania sledujúcich na Vašom Instagrame. Keď sledujete niekoho nového, je veľká šanca, že Vás daný človek bude sledovať naspäť. Opäť nasleduje proces kedy si daná osoba prezrie Váš profil a ak ju zaujmú Vaše príspevky alebo produkty, získate nového nie len aktívneho sledovateľa ale aj zákazníka.

agsdi-zoom-out

Zrušenie sledovania (Unfollow)

Všetkých ľudí, ktorých prostredníctvom Vášho účtu začneme sledovať za účelom propagácie, budeme samozrejme v priebehu propagácie rušiť. Aby sme prefiltrovali len reálnych potenciálnych zákazníkov, ktorý Vám nedali like a follow len kvoli tomu že ste im ho dali Vy.

Lajkovaním

Lajky na cielené publikum môžu mať tiež určitú dávku relevancie a môžu priniesť zviditelnenie Vášho účtu.

w

Komentármi

Komentár je jeden z nasilnejších faktorov v celom Instagrame. Ľudia si veľmi často prezerajú profil človeka, ktorý im napíše pod fotku nejaký pekný komentár.

Správa Instagramu

Naše cenové plány