fbpx

Hotové web stránky

Ponúkame Vám hotové web stránky, ktoré môžu byť po úprave textov, obrázkov, farieb hotové naozaj v krátkom čase. Štandard je tak do 48 hodín. Na web stránke hotovyweb.sk môžete nájsť 17 vopred pripravených šablón (rozložení s rôznymi efektami). Ktoré možno meniť na akúkoľvek tému. Urobili sme šablóny na témy po ktorých bol najčastejšie dopyt. Upozorňujeme že šablóny sú vytvorené ako príklad s jednou pod stránkou, pri objednávke ponúkame komplet dotvorenie aj zvyšných pod stránok.

Upozorňujeme že tento druh web stránok je vhodný pre ľudí, ktorý chcú pekný moderný dizajn za veľmi výhodnú sumu vo veľmi krátkom čase.

Zhrnutie: Jedná sa o naplnenie web stránky Vašim obsahom. A prípadnou zmenou rozloženia, textov, obrázkov, farieb a hlavne témy, ak je web stránka upravená na tému upratovacia služba dá sa zmeniť aj na inú remeslenú alebo akúkoľvek tému, len si to vždy treba predstaviť s inými obrázkami, logami a pod.

 

Čo všetko Vám ponúka Hotovýweb?

Aby sme nezabudli na to najhlavnejšie.. Všetky šablóny z ponuky hotovyweb majú špeciálnu šablónu ktorá má v sebe zabudovaný vizuálny editor. To znamená že si web stránku môžete prípadne dodatočne vyskladať ako uznáte za vhodné.

 

Ako je to možné?

Ako môžete vidieť na obrázkoch vedla je to jednoduché.. Jednoducho kliknete na čo chcete a vo vizuálnej podobe (bez programovacích znalostí) web stránku upravujete. Súčastou každej u nás zakúpenej šablóny v podobe hotového webu je vytvorenie plnohodnotnej stránky. Vy si budete robiť len dodatočné úpravy.

 

Navyše šablóna je preložená do Slovenského jazyka!

Veľmi veľkou výhodou je že šablóna je kompletne preložená do Slovenského ale aj Českého jazyka, takže nebudete mať absolutne žiadne problémy s dodatočnými úpravami. Navyše v prípade potreby Vám poskytneme naše vlastné videá, ktoré sme vytvorili pre našich zákazníkov.

Čo Vám prináša hotovyweb?

Vizuálny editor

Webstránky, majú vlastný vizuálny editor (nemusíte vedieť programovať).

Grafické prevedenie

Moderný dizajn, mnoho grafických prevedení a vizuálnych efektov.

Jednoduché úpravy

Vďaka nášmu editoru, zvládnete dodatočné úpravy web stránky ľavou zadnou.

Responzivita

Prehľadné stránky nie len vo Vašom počítači ale aj v tablete či mobilnom telefóne.