fbpx

Hosting na našich výkonných VPS SSD servroch

Ponúkame Vám jedinečné riešenie hostingu na jednom z našich VPS cloudových servrov, ktoré sa nachádzajú na rýchlych, výkonných SSD diskoch. Aktuálne hostujeme na jednomVPS servri približne 50 – 100 domén, netlačíme na pílu, snažíme sa priniesť klientom dokonalú kvalitu v podobe rýchleho hostingu pre WordPress web stránky.

Na Slovensku, v Česku, ale aj v zahraničí je plno hostingových spoločností, ktoré ponúkajú rôzne balíky za výhodné ceny, často predávajú miesto na ich servroch doslova za euro/mesiac, len, aby nalákali, čo najviac klientov. Nevýhoda týchto veľkých firiem je, že Váš web skončí na veľkom dedikovanom servri na ktorom sa nachádza ďalších 20 – 30 000 domén, firmy servre často prepĺňajú a tým padá výkon.

My sa snažíme pristupovať ku klientom individuálne. A snažíme sa ponúknuť, čo najvyšší výkon, za čo najvýhodnejšiu cenu.

Čo je to VPS hosting?

Ak máte skúsenosť s webhostingom, tak viete, že webhosting zdieľa výkon prostredia (servery) s ďalšími webhostingami. Inými slovami webhosting nemá definovaný výkon (pamäte a procesorov), oproti tomu VPS (virtuálny privátny server) má dedikovaný výkon. Zdieľate len IOPS (čítanie/zápis, úložište) a čiastočne procesory.

S VPS si kupujete jasný výkon, dostanete k dispozícií virtuálny server, kde máte voľnosť vo voľbe softwéru, ktorí si na VPS nainštalujete. Zároveň s touto voľnosťou, ale musíte nainštalované aplikácie samy nastaviť a aktualizovať ich. Toto, ale my vyriešime za Vás 🙂

My sa postaráme o všetko, o pravidelné aktualizácie VPS servra na ktorom bude bežať Váš web, kompletne nakonfigurujeme miesto na servri tak, aby Váš web na ňom fungoval, čo najlepšie.

Čo Vám ponúkame my?

Miesto na našom výkonnom VPS SSD hostingu, kde zaručujeme maximálnu bezpečnosť, perfektnú rýchlosť a kompatibilitu.

  • Ponúkame za lukratívne ceny od 1,99 eur/mesačne v závislosti od veľkosti web stránky a potrebného výkonu pre pohodový chod web stránky.
  • Memory limit 256 až 512 MB.
  • Pravidelné aktualizácie a kompletnú konfiguráciu.

E-mail hosting

3 GB priestor

1 doména

1 presmerovanie domén

hosting pre email schránky

neobmedzený počet e-mailov

Cena: 1.99 € / mesiac

VPS hosting 1

5 GB priestor

1 doména

2 presmerovania domén

neobmedzený počet databáz

neobmedzený počet e-mailov

Memory limit 256 MB

Cena: 2.50 € / mesiac

VPS hosting 2

15 GB priestor

1 doména

3 presmerovania domén

neobmedzený počet databáz

neobmedzený počet e-mailov

Memory limit až 512 MB

Cena: 4.99€ / mesiac

*Nie sme platcami DPH

*Cena platí pri platbe na 1 rok.

Technické informácie

 

Použité technológie, konfigurácie PHP

 

Služba Verzia
PHP 5.2.x, 5.3.x, 5.4.x, 5.5.x, 5.6.x, 7.0.x, 7.1.x, 7.2.x, 7.3.x
MySQL 5.5.x, 5.6.x, 5.7.x
GD knihovňa 2.1.0 (compatible)
Zend Optimizer 3.3.x
Zend Guard Loader 2.2.x, 2.3.x
ionCube Loader 6.x
XCache 3.2.x
SpamAssassin 3.4.x
Clam AntiVirus 0.99.x
Webalize 2.23.x
AwStats 7.5.x
phpMyAdmin 4.8.x
Nastavenie Hodnota
safe_mode off (u vyšších verzií PHP už nieje voľba dostupná)
memory_limit 256MB (prednastavená hodnota – možné navýšiť)
register_globals off (u vyšších verzií PHP už nieje voľba dostupná)
display_errors On
allow_url_fopen On
max_execution_time 300s (prednastavená hodnota – možné navýšiť)
post_max_size 128MB (prednastavená hodnota – možné navýšiť)
upload_max_filesize 32MB (prednastavená hodnota – možné navýšiť)
inštalované rozšírenie bcmath, bz2, calendar, ctype, curl, date, dba, dom, ereg, exif, fileinfo, filter, ftp, gd, gettext, gmp, geoip, hash, iconv, imagick, imap, intl, json, ldap, libxml, mbstring, mcrypt, mhash, mssql, mysql, mysqli, mysqlnd, odbc, openssl, pcre, PDO, pdo_dblib, pdo_mysql, PDO_ODBC, pdo_pgsql, pdo_sqlite, pgsql, Phar, pspell, readline, Reflection, shmop, SimpleXML, soap, sockets, SPL, sqlite3, tidy, standard, tokenizer, wddx, XCache, XCache Cacher, XCache Coverager, XCache Optimizer, xml, xmlreader, xmlrpc, xmlwriter, xsl, zip, zlib

Fyzicky sa servre nachádzajú v Brne a v Prahe.

Pre zabezpečenie vysokej dostupnosti poskytovaných služieb (dostupnosť služieb sa pohybuje dlhodobo nad hranicou 99,98%) sú jednotlivé služby spracované samostatnými serverovými firmami. Sú používané značkové servery a serverové komponenty značiek SUPERMICRO, Intel, Kingston, Western Digital, Areca, Samsung a rada ďalších.

Všetky servery využívajú RAID pole pre zabezpečenie dát pri výpadku diskov. Používané RAID pole je v konfigurácií RAID 1, RAID 5 a pre hostingové servery je využívaný RAID 10, ktorý umožňuje straty dát pokryť výpadok až dvoch diskov zároveň.

Konektivita:

Servre sú pripojené rýchlosťou 1Gbit/s. Konektivitu zaisťuje redundantná sieť postavená na robustných technológiách značk Cisco. Tranzistnú konektivitu sprostredkovavajú siete Tiscali, Telia, DialTelecom a Cogent.