Dropshipping poradenstvo a sprostredkovanie

Ponúkame Vám poradenstvo a sprostredkovanie dropshipping partnerstva s firmami s ktorými spolupracujeme a ktorým sa staráme o eshop.

Ponúkame sprostredkovanie dropshippingu aj firmám ktoré chcú predávať tovar takýmto spôsobom.

Na Slovensku ale aj v Česku už sú rôzne portály, ktoré ponúkajú sprostredkovanie dropshippingu, no marža týchto firiem je často dosť nevýhodná. My sa snažíme pristupovať k tomu trochu individuálne.

Čo je to dropshipping?

Je to prakticky nový model prevádzkovania internetového obchodu, na ktorý nemusíte mať takmer žiadny kapitál, pretože nemusíte nakupovať žiadne zásoby tovaru a produktov a tým pádom nemusíte vlastniť žiadny priestor alebo sklad.

Ako je to možné?

Čast povinností sa prenesie na dodávateľa. A majiteľ eshopu čiže v tomto prípade napríklad Vy, máte na starosti len vytvorenie samostatného internetového obchodu a marketing čiže reklamu.

  • Tovar fyzicky ostáva u dodávateľa a až keď si zákazník tovar objedná vo Vašom eshope začne sa celý proces.
  • V tom momente objednáte ako majiteľ svojho vlastného e-shopu tovar priamo od svojho veľkoskladu čiže dodávateľa a ten ho následne zabalí a pošle pod hlavičkou Vášho eshopu priamo Vášmu zákazníkovi vo Vašom mene.
  • Tým pádom máte o starosť menej, nemusíte tovar prebalovať a nemusíte ani na tovar čakať a potom ho odosielať tak ako to je pri Veľkooobchodnom predaji, kedy ho nakupujete od veľkoskladu a potom preposielate ďalej.

agsdi-house

Nieje nutné vytvárať vlastné skladové zásoby ani do nich invetovať. Stovky alebo tisíce produktov sa stanú Vašimi skladovými zásobami priamo u Vášho dodávateľa.

agsdi-gift

Váš dodávateľ (dropshippingový partner) sa stará o odoslanie, zabalenie a odoslanie tovaru priamo zákazníkovi vo Vašom mene s Vašim logom.

Po úspešnom predaji, získavate dohodnutú províziu od Vásho dodávateľa. Žiadne skladové zásoby ani zamestnanci, len sa staráte o propagáciu Vášho eshopu.

Nevýhody:

Ako pri všetkom aj pri dropshippingu sú nejaké nevýhody, ktoré som popísal nižšie. Vždy pri každom podnikaní vzniká nejaké riziko, nič v dnešnej dobe nie je bez rizika. No na druhej strane veľkou výhodou je že Dropshipping je obchodný vzťah kde toto riziko sa dá veľmi dobre optimalizovať až na minimum. 🙂

  • Nevýhoda tohto typu podnikania je len tá že ak by zákazník zruší objednávku za tovar ste zodpovedný Vy. Čo znamená že musíte tovar preposlať naspäť Vášmu dodávatelovi.
  • Ďalšia nevýhoda je nižšia marža, ktorá je často nižšia ako pri veľkoobchodnom vzťahu. (Rozdieľ je v tom že tu nemusíte mať nič skladom, takže žiadny veľký kapitál)

Záver:

Dropshipping k nám pomaly prichádza zo zahraničia, kde slávi veľmi veľké úspechy. Zoberte si to z hľadiska že ste dodávateľ. Ak by ste si zaplatili reklamu v sociálnych sieťach napríklad Facebook alebo Google Adwords alebo iný typ reklamy v novinách, časopisoch alebo v rádiu či TV, funguje to tak že najprv investujete peniaze a až potom vidíte výsledok, ktorý môže a nemusí prinieťsť svoje ovocie.

Pri dropshippingu si vytvoríte obchodný model, kde rôzne firmy môžu predávať Váš tovar na svojich eshopoch. Kde Vy ako dodávateľ nemáte prakticky žiadne náklady navyše. Nastavíte si maržu, ktorá bude výhodná pre obe strany a firmy sa starajú o predaj Vašich tovarov.

Čo Vám ponúkame my?

Ako sme napísali aj v úvode, venujeme sa sprostredkovaniu Dropshippingu. No okrem toho sa venujeme aj tvorbe web stránok.  Dokážeme Vám preto ponúknuť skvelé riešenie na mieru za čo najvýhodnejšiu sumu. Rovnako vieme že niekedy aj takýto druh podnikania môže byť nákladný, ak potrebujete napríklad pekný eshop.

 

Aké máte teda možnosti?

– E-shop na mieru za sumu od 599 – 800 € (prvý rok získate doménu a hosting zadarmo).

– Hotový eshop za sumu 399 €, jedná sa o vopred vytvorenú šablónu, kde sa zmenia len farby, obrázky podľa Vášho výberu, naplní sa eshop produktami a web bude hotový do niekoľkých dní. (prvý rok získate doménu a hosting zadarmo).

– Možnosť eshopu na splátky.

Všetky ceny ktoré sú uvedené vyššie sú konečné. Neplatíte žiadne dodatočné poplatky. Ak máte záujem kontaktujte nás.

 

Pre viac informácií nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulára ktorý nájdete v časti”KONTAKT” alebo jednoducho tu na tomto linku: kontaktný formulár