Vitajte na našej stránke, máme viac ako 8 ročné skúsenosti s programovaním web stránok

M

S radosťou Vám oznamujeme, že sa nám podaril ďalší celkom dobrý krok v podobe nájdenia a nadviazania spolupráce s novou platobnou bránou na našom trhu. Vďaka spolupráci dokážeme našim klientom ponúknuť veľmi rýchlu implementáciu platobnej brány do ich web stránok. A v relatívnom krátkom čase aj rýchle spustenie.

Výhoda platobnej brány Barion spočíva v tom, že oproti iným platobným bránam na Slovenskom a Českom trhu neplatíte mesačne žiadny mesačný poplatok. Len spomeniem, že pri platobnej bráne GoPay ak nemáte v daný mesiac požadovaný obrat, musíte zaplatiť sumu vo výške 8 eur. U Slovenskej Besteron je to dokonca až 14 eur. U Barion platobnej brány neplatíte ani cent 🙂

V čom sa ale Barion platobná brána líši od konkurencie? Po technickej stránke prakticky ničím. Po finančnej, navyše nízkym transakčným poplatkom, ktorý je vo výške len 0,5 až 1% v závislosti od hodnoty objednávky. Čím vyššia suma sa v košíku nachádza tým je transakčný poplatok nižší.

Veríme, že sa nám podarí nadväzovať aj naďalej takéto skvelé spolupráce, prostredníctvom ktorých dokážeme Vám, našim klientom, ušetriť nemalé finančné prostriedky.