Barion platobná brána – nová spolupráca

od | nov 22, 2019

S radosťou Vám oznamujeme, že sa nám podaril ďalší celkom dobrý krok v podobe nájdenia a nadviazania spolupráce s novou platobnou bránou na našom trhu. Vďaka spolupráci dokážeme našim klientom ponúknuť veľmi rýchlu implementáciu platobnej brány do ich web stránok. A v relatívnom krátkom čase aj rýchle spustenie.
 
Výhoda platobnej brány Barion spočíva v tom, že oproti iným platobným bránam na Slovenskom a Českom trhu neplatíte mesačne žiadny mesačný poplatok. Len spomeniem, že pri platobnej bráne GoPay ak nemáte v daný mesiac požadovaný obrat, musíte zaplatiť sumu vo výške 8 eur. U Slovenskej Besteron je to dokonca až 14 eur. U Barion platobnej brány neplatíte ani cent 🙂
 
V čom sa ale Barion platobná brána líši od konkurencie? Po technickej stránke prakticky ničím. Po finančnej, navyše nízkym transakčným poplatkom, ktorý je vo výške len 0,5 až 1% v závislosti od hodnoty objednávky. Čím vyššia suma sa v košíku nachádza tým je transakčný poplatok nižší.
 
Veríme, že sa nám podarí nadväzovať aj naďalej takéto skvelé spolupráce, prostredníctvom ktorých dokážeme Vám, našim klientom, ušetriť nemalé finančné prostriedky.
 
Tím shazucha.sk 

 

Loading...